ČK - Srnky 2018

Čekatelský kurz je akce určená pro všechny mladé vedoucí, (přibližně ve věku 15 - 21 let) kteří se zapojují do vedení oddílu, chtějí se vzdělávat a připravit se na roli vedoucího. ČK je kvalifikační kurz, čekatelskou kvalifikaci potřebuje každý, kdo by si rád udělal vůdcovský kurz a stal se vedoucím oddílu či střediska. K podmínkám udělení kvalifikace patří hlavně aktivní účast, splnění kompetenčního profilu a realizace projektové výpravy. Naše čekatelské kurzy se konají každý sudý rok na podzim a překračují do zimy, kurz je rozložený do čtyř víkendů.

Kurz proběhne během čtyř víkendů: 19.-21. října 2018 (již proběhl), 23.-25. listopadu 2018, 18.-20. ledna 2019 a 1.-3. března 2019.

Cena kurzu je 1800,- (pro členy obvodu P8 sleva z kurzovného)


Podmínky účasti a získání čekatelského dekretu jsou:

  • Aktivní účast na víkendech
  • Věk 15+
  • Splnění kompetenčního profilu čekatele
  • Komunikace s instruktory v rámci kurzu a úkolů
  • Realizace projektové výpravy.

Kompetenční profil čekatele si můžeš pročíst zde.

Projektovou výpravou se rozumí víkendová výprava, na které se čekatel podílí jako člen přípravného týmu, o akci sepíše projekt, jehož součástí jsou zejména organizační informace o akci, výchovné cíle výpravy, program výpravy, na výpravě pak sám vede větší část programu. Akci budeš konzultovat z jedním z našich instruktorů během 14 dnů před víkendem, po výpravě sepíšeš ještě zpětnou vazbu. Termín projektové výpravy potřebujeme znát tři týdny předem, všichni nám akci nahlásí nejpozději na prvním víkendu.Jakékoliv dotazy nám piš na srnci.tym@gmail.com

Kurz je již plně obsazen, děkujeme za Váš zájem!